Sale konferencyjne Poznań - centrum miasta

Rozwiązanie na konferencję, spotkanie biznesowe, prezentację

Oferowane przez naszą firmę sale powstały z myślą o organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń, wykładów, prezentacji, kongresów oraz spotkań biznesowych. W Państwa ręce oddajemy nowoczesne, przestronne i odpowiednio wyposażone sale konferencyjne w Poznaniu w samym centrum miasta, które z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i pozwolą na zorganizowanie w pełni profesjonalnego spotkania. Ogrodowa 12 to największe centrum konferencyjne położone w ścisłym centrum Poznania. Poza 16 prestiżowymi salami konferencyjnymi do dyspozycji naszych Klientów pozostaje ponad 40 miejsc parkingowych. Jest to miejsce w pełni przystosowane do konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych w samym sercu stolicy Wielkopolski.

Jakie są zalety naszych pomieszczeń?

Nie da się ukryć, że poznańskich sal konferencyjnych jest wiele, jednak nie każda z nich zasługuje na Państwa uwagę. Niektóre z nich nie posiadają odpowiedniego wyposażenia, by móc całkowicie swobodnie przeprowadzić dane spotkanie, dlatego też ich wybór nie powinien być dziełem przypadku. Do największych zalet naszych pomieszczeń zaliczyć można przede wszystkim profesjonalne wyposażenie w nowoczesny i niezbędny sprzęt audiowizualny. Co więcej, każda sala jest niezwykle nowoczesna, dzięki czemu przebywanie w niej jest przyjemne oraz komfortowe.

Dogodna lokalizacja i niezbędne wyposażenie

Nasze poznańskie sale konferencyjne to przede wszystkim dogodna lokalizacja w samym centrum Poznania oraz niezbędne wyposażenie, w skład którego wchodzi między innymi: darmowy dostęp do recepcji concierge, szybki internet Wi-Fi, sprzęt multimedialny (telewizor lub rzutnik) oraz tablicę suchościeralną/flipchart. Dodatkowe usługi to drukowanie dokumentów, catering obejmujący przerwy na kawę lub przekąski oraz rezerwacja miejsca parkingowego. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z dodatkowych usług należy pamiętać, aby poinformować o tym naszych doradców podczas dokonywania rezerwacji.
Warto również wspomnieć, że nasz wykwalifikowany zespół posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju konferencji, dzięki czemu  jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów. Z przyjemnością pomożemy każdemu z nich wybrać odpowiednią salkę konferencyjną w Poznaniu w samym centrum tak, by spotkanie przebiegło w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach. Do wszystkich z Państwa podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których nasza firma cieszy się tak dobrą opinią.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane!

Każdą osobę poszukującą nowoczesnej sali konferencyjnej w Poznaniu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Możemy zagwarantować pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego z Gości. Poczują się u nas dobrze zarówno uczestnicy dużych, medialnych spotkań, jak i tych bardziej kameralnych. Dołączcie więc Państwo do tego grona i przekonajcie się, dlaczego to właśnie my jesteśmy idealnym miejscem na organizowanie różnego rodzaju konferencji i nie tylko!