Sale konferencyjne Poznań - centrum miasta

Rozwiązanie na konferencję, spotkanie biznesowe, prezentację

Oferowane przez naszą firmę sale konferencyjne w centrum Poznania powstały z myślą o organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń, wykładów, prezentacji, kongresów oraz spotkań biznesowych. W Państwa ręce oddajemy nowoczesne, przestronne i odpowiednio wyposażone sale konferencyjne w Poznaniu w samym centrum miasta, które z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i pozwolą na zorganizowanie w pełni profesjonalnego spotkania. Ogrodowa 12 to największe centrum konferencyjne położone w ścisłym centrum Poznania. Poza 16 prestiżowymi salami konferencyjnymi do dyspozycji naszych Klientów pozostaje ponad 40 miejsc parkingowych. Jest to miejsce w pełni przystosowane do konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych w samym sercu stolicy Wielkopolski.

Jakie są zalety naszych sal konferencyjnych w Poznaniu?

Nie da się ukryć, że poznańskich sal konferencyjnych jest wiele, jednak nie każda z nich zasługuje na Państwa uwagę. Niektóre z nich nie posiadają odpowiedniego wyposażenia, by móc całkowicie swobodnie przeprowadzić dane spotkanie, dlatego też ich wybór nie powinien być dziełem przypadku. Do największych zalet naszych salek konferencyjnych w Poznaniu zaliczyć można przede wszystkim profesjonalne wyposażenie w nowoczesny i niezbędny sprzęt audiowizualny. Co więcej, każda sala jest niezwykle nowoczesna, dzięki czemu przebywanie w niej jest przyjemne oraz komfortowe.

Sale konferencyjne Poznań – centrum. Dogodna lokalizacja i niezbędne wyposażenie

Nasze poznańskie sale konferencyjne to przede wszystkim dogodna lokalizacja w samym centrum Poznania oraz niezbędne wyposażenie, w skład którego wchodzi między innymi: darmowy dostęp do recepcji concierge, szybki internet Wi-Fi, sprzęt multimedialny (telewizor lub rzutnik) oraz tablicę suchościeralną/flipchart. Dodatkowe usługi to drukowanie dokumentów, catering obejmujący przerwy na kawę lub przekąski oraz rezerwacja miejsca parkingowego. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z dodatkowych usług należy pamiętać, aby poinformować o tym naszych doradców podczas dokonywania rezerwacji.
Warto również wspomnieć, że nasz wykwalifikowany zespół posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju konferencji, dzięki czemu  jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów. Z przyjemnością pomożemy każdemu z nich wybrać odpowiednią salkę konferencyjną w Poznaniu w samym centrum tak, by spotkanie przebiegło w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach. Do wszystkich z Państwa podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których nasza firma cieszy się tak dobrą opinią.

Salka konferencyjna Poznań – zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane!

Każdą osobę poszukującą nowoczesnej sali konferencyjnej w Poznaniu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Możemy zagwarantować pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego z Gości. Poczują się u nas dobrze zarówno uczestnicy dużych, medialnych spotkań, jak i tych bardziej kameralnych. Dołączcie więc Państwo do tego grona i przekonajcie się, dlaczego to właśnie my jesteśmy idealnym miejscem na organizowanie różnego rodzaju konferencji i nie tylko!