O nas

Jesteśmy największym centrum konferencyjnym położonym w centrum Poznania. Chętnie gościmy Klientów nie tylko z Wielkopolski, ale i z całej Polski. Są to zarówno ogromne korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Doskonała lokalizacja obiektu Ogrodowa 12 zachęca do organizacji różnego rodzaju wydarzeń właśnie u nas. Ponadto oferujemy:

  • 27 prestiżowych sal konferencyjnych,
  • ponad 40 miejsc parkingowych,
  • Wi-Fi, sprzęt multimedialny, tablice suchościeralne/flipchart,
  • wykwalifikowaną obsługę.

Już od kilku lat z powodzeniem organizujemy szkolenia i spotkania biznesowe, ale nie tylko. Nasi Klienci chętnie korzystają z naszych usług, by zorganizować w naszym obiekcie prezentacje, wykłady czy kongresy. Każda z oferowanych przez nas nowoczesnych sal na wynajem została w pełni przystosowana do wymagań i oczekiwań naszych gości. Wyposażyliśmy je w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz wygodne siedziska. Są one również przestronne, a największa z nich pomieści nawet 90 osób!

Ogrodowa 12 – Twoje nowoczesne centrum konferencyjne w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszego nowoczesnego obiektu. Z kolei w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego oraz dostosowanego do Państwa oczekiwań wariantu bez względu na to czy to duże wydarzenie firmowe, czy może spotkanie biznesowe w mniejszym gronie. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie oraz w pełni profesjonalnie.