Gadżety na event - jak wybrać ciekawe prezenty dla gości?

Aktualnie przygotowania do różnego rodzaju wydarzeń oprócz wyboru sali, zaproszeń oraz daty obejmują także wybór odpowiednich reklamowych gadżetów dla gości eventu. Takie prezenty to w dzisiejszych czasach absolutny must-have, które przygotowuje się zarówno na spotkania biznesowe, bankiety, konferencje, warsztaty, jak i szkolenia. Oczywiście, w zależności od charakteru danej uroczystości czy branży, mogą się one różnić. Na konferencji o transporcie nie podarujemy uczestnikom świeczek, a z kolei na prezentacji najnowszych produktów z branży beauty nie będziemy wręczać długopisów firmowych, a ważnemu kontrahentowi nie sprezentujemy pendrive – to ogromne faux-pas, którego należy unikać. Dowiedz się, jak dobrać odpowiednie pamiątki do danego przedsięwzięcia, które równocześnie będą oryginalną reklamą Twojej firmy.

Jakie gadżety na event wybrać dla gości?

Na myśl o prezentach promocyjnych do głowy przychodzą najpierw długopisy, breloki, smycze czy notesy i kalendarze. Niemniej jednak dziś wybierając odpowiednie podarunki, powinniśmy mieć w głowie potrzeby Gości, a zarazem wybierać produkty, które są w pełni ekologiczne i na pewno zostaną wykorzystane przez uczestników wydarzenia. Dziś raczej rzadko używa się smyczy, nie wspominając o kalendarzach z logiem Twojej firmy i produktami na ścianę, które często po prostu nie pasują do aranżacji pomieszczenia danej firmy. Odkryj nasze propozycje prezentów.

Ciekawe i przydatne gadżety dla gości eventu

To bardzo ważne narzędzie marketingowe, dołóż wszelkich starań, by były użyteczne, ani nie zbyt duże (by każdy uczestnik mógł zabrać je ze sobą, nawet gdy przyjechał z daleka). Zamawiając gadżety na event dla gości, nie zapominaj o umieszczeniu Twojego logo. Materiałowa torba na zakupy to zawsze dobry wybór, podobnie jak długopisy z recyklingu czy notesy z logo. W ostatnim czasie bardzo popularne jest także wręczanie małych świeczek – koniecznie sojowych. Dużą popularnością cieszą się również stojaki na telefon czy lunchboxy, kubki termiczne oraz termosy z logo, oczywiście wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów. Nowoczesne gadżety dla gości eventu obejmują z kolei ładowarki indukcyjne, powerbanki, a nawet głośniki czy słuchawki, wszystko oznaczone logo Twojej firmy.