Jaką salę wybrać do mojego wydarzenia?

Zbliża się ważna uroczystość, szkolenie, a może wigilia firmowa? Nasze centrum konferencyjne w sercu Poznania to odpowiedź na Twoje potrzeby. Oferujemy kilkadziesiąt nowoczesnych sal, a każda z nich wyróżnia się pełną funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, gdzie opisujemy kilka najpopularniejszych wydarzeń, które regularnie odbywają się w naszym Conference Center Ogrodowa 12.

Wigilia firmowa – Poznań

Integracja w nowoczesnym miejscu o przytulnym charakterze to znakomity pomysł dla każdego przedsiębiorstwa. Sale na wigilie firmowe to wspaniałe rozwiązanie w przypadkach, gdy organizacja tego rodzaju eventu we własnym biurze jest niemożliwa, np. przez ograniczoną wolną przestrzeń. Nowoczesne pomieszczenia pomagają wykreować niepowtarzalny klimat. Profesjonalnie i kompleksowo pomożemy Ci zorganizować wyjątkową wigilię firmową, która pozostanie w pamięci wszystkich uczestników przez długi czas. Przyjęcia świąteczne organizowane w naszym centrum konferencyjnym to wspaniała okazja do wspólnej integracji, w atmosferze relaksu i odprężenia.

Sale konferencyjne – wielkopolska

Dla wszystkich zainteresowanych z Poznania lub okolic oraz całej wielkopolski proponujemy szeroki wybór pomieszczeń. Planujesz małą lub bardzo dużą konferencję? W naszym Centrum proponujemy w pełni wyposażone i nowoczesne sale konferencyjne w samym sercu Poznania. Nasze pomieszczenia pozwalają na organizację w pełni profesjonalnych spotkań, które spełniają wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oprócz pełnego wyposażenia i nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, oferujemy również np. ponad 40 miejsc parkingowych.

Centrum konferencyjne – szkolenia, bankiety i wiele więcej

Nasze pomieszczenia to również sale szkoleniowe, klubowe czy bankietowe. Przyjazne i nowoczesne pomieszczenia na szkolenia na wynajem posiadają wszelkie niezbędne sprzęty, meble i nagłośnienie, które umożliwiają płynne przeprowadzenie każdego, nawet wielogodzinnego szkolenia. Oferujemy również pomieszczenia na wigilie firmowe i bankiety. Imprezy pożegnalne i okolicznościowe, kongresy czy spotkania biznesowe to jedynie kilka z wielu wydarzeń, które chętnie organizowane są w naszym centrum.