Jak poprowadzić profesjonalne szkolenie?

Przeprowadzanie warsztatów, ćwiczeń, kursów, instruktaży, a także wszelkiego rodzaju zajęć to nie lada wyzwanie, które niekiedy wymaga czasochłonnych przygotowań. Najważniejsze kroki, których nie warto pominąć to wynajem sali szkoleniowej, określenie potrzeb i celów spotkania, a także przygotowanie treści oraz układu zajęć. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem sal szkoleniowych?

Spotkania z ekspertami w branży niekiedy wymagają specjalnych pomocy. Pamiętaj, by zwrócić uwagę na sprzęt potrzebny podczas kursów oraz inne udogodnienia, a także liczbę uczestników – od tych czynników zależne są wielkość oraz rodzaj pomieszczenia. Oferowane pomieszczenia w centrum konferencyjnym Ogrodowa 12 w Poznaniu są w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt, kluczowy podczas przeprowadzania wszelkiego rodzaju kursów i spotkań biznesowych. Udogodnienia dostępne w obiekcie to m.in.:

  • – Wi-Fi,
  • – telewizor,
  • – flipchart,
  • – tablica,
  • – rzutnik,
  • – nagłośnienie.

Oferujemy również inny sprzęt multimedialny i wiele innych udogodnień.

Potrzeby i cele spotkania

Zastanów się, co chcesz przekazać uczestnikom. Czego chcesz ich nauczyć? Co powinni wiedzieć po szkoleniu? Jaki sprzęt multimedialny oraz inne udogodnienia dostępne w sali szkoleniowej na wynajem będą Wam potrzebne? Pamiętaj, że to Ty jesteś osobą odpowiedzialną, za przekazanie wiedzy słuchaczom.

Przygotowani treści i układu zajęć

Kolejnym krokiem jest ustalenie treści i układu spotkania. Przygotuj materiały, które chcesz przedstawić uczestnikom. Potrzebujesz do tego rzutnika lub flichart? Upewnij się, że sala szkoleniowa na wynajem posiada interesujące Cię pomoce. Jeśli planujesz długie spotkanie, to nie zapomnij o uwzględnieniu przerwy na kawę i herbatę lub ciepły posiłek.

Nowoczesne sale szkoleniowe Ogrodowa 12 Poznań – odpowiedź na Twoje potrzeby

Posiadamy doświadczenie w branży, dzięki nam Twoje spotkanie wypadnie profesjonalnie. Nowocześnie wyposażone miejsce jest gotowe przyjąć od kilku nawet do kilkudziesięciu uczestników, zależnie od wybranego pomieszczenia. Nie musisz martwić się o aspekt techniczny spotkania. W Ogrodowa 12 posiadamy również praktyczny sprzęt, idealny do organizacji różnego rodzaju wykładów i kursów, a to wszystko w samym centrum Poznania.